Revolution Slider Error: Slider with alias portfolio_page_2 not found.

Maybe you mean: 'slider_rev_3'
OM StudioOM Studio Film Production narodziło się w 2009 roku podczas półrocznej podróży po Azji – konkretnie w Indiach w uroczym zakątku na końcu świata zwanym OM Beach. Wszyscy byliśmy wówczas zaangażowani w prace związane z tworzeniem filmów. Postanowiliśmy, że po powrocie do Polski skupimy się nad stworzeniem własnego miejsca w świecie. Tak powstało OM Studio
OM StudioW OM Studio mamy za sobą realizację ponad 100 filmów róznych formatów. Jesteśmy również po zdjęciach do naszego pierwszego pełnometrażowego filmu dokumentalnego "Way to Bangladesh". Film miał premierę 19 września 2014 roku w Centrum Sztuki Filmowej - Kino Kosmos w Katowicach.
OM Studiow OM Studio przekroczyliśmy 200 zrealizowanych filmów. Nasz film dokumentalny "W międzyczasie" gości na ekranach wielu kin w Polsce (w niektórych repertuarowo). Kilkakrotnie film emitowany jest w TVP Kultura. Jeździemy na spotkania autorskie. Równocześnie realizujemy kilka filmów reklamowych.
OM StudioW OM Studio zrealizowaliśmy ponad 300 filmów. Ruaszją prace nad kolejnym filmem dokumentalnym. Każdy dzień przynosi nowe wyzwania.