wycena filmów

szybka wycena filmu


Elementy wpływające na wycenę filmu - trochę więcej informacji

scenariusz

Ważną dla nas informacją jest to, czy mają Państwo scenariusz, czy budujemy film od początku. Zarówno w jednym, jak i drugim przypadku, chętnie bierzemy sie do pracy.

do kogo adresowany jest film

Inaczej robi się film na spotkanie handlowe, inaczej na targi, a jeszcze inaczej jeśli chcą Państwo zaprezentować potencjalnym partnerom swoją firmę. Informacja, kto jest odbiorcą filmu, pozwala nam optymalnie dobrać środki wyrazu.

Lektor, animacje...

Są różne sposoby na dotarcie do widza. Czasami wykorzystujemy animacje oraz dynamiczne tło muzyczne, innym razem lektora oraz delikatną infografikę, a jeszcze kiedy indziej obraz filmowy z klimatyczną muzyką. Jeśli mają już Państwo pomysł, jak skomponowany ma być film, prosimy o taką informację. Sami również służymy pomocą w doborze środków.

kto występuje w filmie

Kolejny pytanie dotyczy osób występujących w naszym filmie. Czy zagrają pracownicy Państwa firmy, czy raczej zaangażujemy na tę okazję aktorów / statystów / epizodystów?
Czasami potencjał firmy ujawnia się w charyzmie osób zaangażowanych w jej funkcjonowanie - warto to wykorzystać. Aktorzy zaś zagrają każdą rolę. Wybór należy do Państwa

Długość filmu

Ważnym elementem wpływającym na powodzenie filmu jest jego długość (czasówka). Filmy, w zależności od przeznaczenia, powinny mieć dobrze dobraną długość trwania. To niezwykle ważne, żeby szanować czas odbiorcy filmu i tak dobrać układ treści oraz punkty ciężkości, żeby film odpowiadał na jego potrzeby.

Miejsca realizacji

Dla nas, ekipy filmowej, ważną informacją są miejsca, w których będziemy realizowali materiały filmowe. Ilość lokacji pozwala nam określić ilość dni zdjęciowych. Bardzo lubimy projekty, w których pojawia się kilka lokacji, dzięki czemu film staje się ciekawszy, bardziej zróżnicowany. Lubimy podróże więc nie stanowi dla nas problemu żeby objechać Polskę wzdłuż i wszerz.