Filmowanie dronem

usługi filmowania z lotu ptaka

Nieodłączną częścią naszej pracy jest chwytanie dobrych kadrów, dlatego też w ramach naszej działalności oferujemy profesjonalne usługi filmowania z drona. Jesteśmy zespołem licencjonowanych pilotów dronów. Usługi filmowania z lotu ptaka oferujemy w ramach realizowanych przez nas produkcji filmowych, ale również jako osobną usługę, gdzie zaraz po realizacji materiałów przekazujemy Państwu zarejestrowane kadry.

wycena
usługi filmowania z lotu ptaka

Zakres cen realizacji materiałów filmowych z lotu ptaka waha się w granicach 600-1000 zł netto za dzień zdjęciowy. Konkretna wycena zależy od zakresu prac, ilości lokalizacji oraz długości materiałów. Jeśli są Państwo zainteresowani filmowaniem z drona zapraszamy do kontaktu.

Filmowanie z drona w OM Studio

Materiały z drona realizujemy w rozdzielczości 4K w 50 klatkach na sekundę (co pozwala Państwu na dobrze wyglądające slow-motion). Oczywiście nie zawsze potrzebne są wysokie rozdzielczości, tak więc parametry dostosowujemy do Państwa potrzeb

Materiały możemy przekazać bezpośrednio po nagraniu – wówczas mogą Państwo wykorzystać je w swoich własnych projektach. Jeśli jednak życzą sobie Państwo bardziej kompleksowej obsługi, możemy zająć się również montażem filmu.

Filmowanie z lotu ptaka

Realizacja filmów z drona to nie tylko znajdowanie odpowiedniej perspektywy, ale również prace poprzedzające nagrania. Przestrzeń powietrzna podzielona jest na strefy, które niekiedy narzucają konieczność ubiegania się o odpowiednie pozwolenia. Będąc licencjonowanymi pilotami staramy się aby wszystkie formalności były załatwione.

Nie musimy Państwa przekonywać, że możliwości, jakie daje filmowanie z drona w sposób zdecydowany podkręca walory estetyczne filmu, dlatego realizując film w naszym studiu (film promocyjny, film korporacyjny bądź jakikolwiek inny) usługa filmowania z lotu ptaka jest nieodłączną częścią realizacji i z tego tytułu nie wiąże się z dodatkowymi kosztami.